Fotografická soutěž

POZOR!!!!!!!!

V novinách byla otištěna špatná adresa pro zasílání fotografií.

Správná adresa je:  vtelno.knihovna@email.cz

 

"Léto v našich obcích"


Jak jste si už jistě všimli, obec se rozhodla trochu změnit svou image, týkající se internetu, a zahalila se do nových webových stránek. Zatím je provoz spíše zkušební a mnohé důležité změny teprve přijdou. Celkově by mělo během letních měsíců dojít k zjednodušení orientace na našich stránkách pro běžné uživatele internetu.
Vzhledem k tomu, že na stránkách nesmí chybětani fotografie, rozhlodli jsme se proto, že vyhlásíme první fotograficou soutěž s názvem "Léto v našich obcích".
Počítáme s tím, že nejlepší fotografie budou umístěny přímo na obecních webových stránkách a výherci budou navíc odměněni pěknými cenami.

 

Podrobná PRAVIDLA:

1/ Každý soutěžící se může prezentovat maximálně 3 autorskými fotografiemi (tj. osobně pořízenými buďto fotoaparátem či mobilním telefonem).
2/ Fotografie NEBUDOU nijak upraveny ve fotoshopech či podobných programech.
3/ Z fotografie by mělo být patrno, že se jedná o naše vesnice (Mělnické Vtelno, Vysoká Libeň, Radouň), byť pouze malým detailem. (Fotografie nemusí zabírat nějký moment či zátiší přímo z centra obce, uvítáme i poutavý záběr na okolní krajinu či místa méně známá.) Fotografie nemusí být zhotovena v těchto měsících, může se jednat i o starší výtvory.
4/ Fotografie můžete zasílat na mail: vtelno.knihovna@email.cz (Jedná se o e-mail místní knihovny, který je uveden i na jejích stránkách na webu.) Do mailu napište své jméno, věk, adresu (popřípadě telefon pro kontakt v případě výhry). Pokud by Vás zajímaly ještě další informace, podáme Vám je právě na tomto mailu či osobně v knihovně nebo kanceláři obecního úřadu.
5/ Soutěže se může zúčastnit osoba libovolného věku, která může, ale nemusí mít trvalé bydliště v naší obci (dáváme tedy možnost i našim chalupářům a mnohým ostatním).
6/ To nejdůležitějí na konec: Na soutěžení a hledání příhodných záběrů máte poměrně dost času. Soutěž bude ukončena posledního srpna, tj. dne 31.8.2012)
7/ Malá rada na závěr - pokud se považujete spíše za zimního fotografa, nezoufejte, naše soutěž bude mít druhé kolo v zimních měsících. V případě většího zájmu můžeme využít i dvou chybějících ročních období, ale zatím nebudeme předbíhat.

 

 

 

 

Česky English

Vyhledat v textu

22. 4. Evženie

Zítra: Vojtěch

 


horin_mapkacr.gif

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Návštěvnost stránek

275768